0

کد :

فیلتر خاک

برند:ژئوبام، واحد فروش:متر مربع

موجود
قیمت اولیه : 37,500 تومان
مبلغ نهایی : 37,500 تومان
اضافه به سبد خرید
پر سفارش ترین محصولات این گروه
موارد مشابه برای این محصول
توضیحات

لایه فیلتر خاک روی لایه نگهدارنده آب (زهکش) قرار می گیرد. وظیفه فیلتر محافظ خاک جلوگیری از نفوذ خاک به داخل لایه نگهدارنده آب (زهکش) است که با داشتن خاصیت فیلتراسیون و بافتی مقاوم و قابل اطمینان دربرابر وزن سنگین خاک گزینه ای مناسب برای این منظور می باشد.
فیلتر محافظ خاک نقش مهمی را بعنوان یکی از لایه های روف گاردن ایفا میکند و از مسدودشدن مسیرآب و گرفتگی لایه زهکش جلوگیری می نماید لذا باید در انتخاب آن بسیار حساس بود تا در طولانی مدت مقاومت خود را در برابر محیط اسیدی که ریشه ها ایجاد می کنند حفظ کند تا خدشه ای به کل سیستم بام سبز وارد نشود و سیستم ازکار نیافتد.
سیستم زهکشی باید قابلیت نگهداری ظرفیت زهکشی را برای زمان طولانی، حتی وقتی در معرض فشار زیاد است، داشته باشد. فیلتر خاک و یا لایه محافظ خاک با هدف جلوگیری از گرفتگی و آلودگی لایه زهکش به منظور حفظ ظرفیت زهکشی، به عنوان فیلتر مستقیما بر روی لایه زهکش (ژئودرین) قرار میگیرد. این فیلتر باید در بلندمدت دارای کیفیت ثابت بوده و خصوصیات فیزیکی نظیر استحکام عالی، ماندگاری، مقاومت بالا نسبت به تنش های اعمالی و عملکرد فیلتری مورد نظر را از خود نشان دهد.